Scroll Top
kolekcja NADWYRAZ
kolekcja odzieżowa STANISŁAW LEM w NadWyraz.com

Kolekcja STANISŁAW LEM stworzona z okazji Roku Lema przez Nadwyraz.com we współpracy ze spadkobiercami dzieł pisarza oraz Wydawnictwem Literackim.

W kolekcji znalazły się też moje projekty ze zdjęciami dziadka. Portret Lema z rakietą pewnie wszyscy znają, natomiast ja osobiście lubię ten z jamnikiem Pegazem, którego co prawda nie było mi dane poznać, ale w opowieściach rodzinnych zajmuje wyjątkowe miejsce i jest bohaterem wielu anegdot.

Anna Lem

Kolekcja stanisław Lem

N

adwyraz.com tworzy wyjątkowe produkty inspirowane językiem polskim oraz rodzimą literaturą. Z okazji obchodów Roku Lema Nad Wyraz przygotowało kolekcję STANISŁAW LEM, która powstała przy współudziale spadkobierców dzieł pisarza, a także Wydawnictwa Literackiego.

Seria STANISŁAW LEM zawiera cztery koszulki z ilustracjami Przemka Dębowskiego, autora serii okładek dla książek Lema, wydawanych przez Wydawnictwo Literackie. Ponadto w kolekcji znajdziemy projekty Anny Lem, wnuczki Stanisława Lema, z wizerunkiem pisarza w towarzystwie miniaturowego kosmonauty oraz ukochanego czworonoga jamnika Pegaza, bohatera wielu rodzinnych anegdot. Kolekcję zamykają produkty z rysunkami Lema do “Dzienników gwiazdowych” z Dwojakiem i Pismaczkiem-przedrzeźniaczkiem oraz minimalistyczna przypinka z podobizną Lema.

Kolekcja STANISŁAW LEM jest dostępna w sprzedaży na stronie internetowej sklepu Nadwyraz.com wraz z książkami mistrza. Premierze kolekcji towarzyszy publikacja rozmowy z Anną Lem, w której wnuczka pisarza zdradza kulisy przygotowywania projektów oraz wspomina swojego sławnego dziadka.”

Kup wydanie “Niezwyciężonego” w serii Wydawnictwa Literackiego z okładkami, zaprojektowanymi przez Przemka Dębowskiego