Scroll Top
ZABRZE ZA 100 LAT
konkurs plastyczny nawiązujący do twórczości Stanisława Lema
K

onkurs, który polega na przygotowaniu pracy plastycznej, która powinna nawiązywać do twórczości Stanisława Lema oraz pozostawać inspirowana miastem Zabrze. Technika oraz forma prac może być dowolna.

Czekamy na inspirujące prace przygotowane w różnych technikach, przedstawiające futurystyczną wizję Zabrza.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„ZABRZE ZA 100 LAT”

Z

apraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym “ZABRZE ZA 100 LAT”. Konkurs jest skierowany do młodszych i starszych wielbicieli twórczości Stanisława Lema i jego powieści, a przy tym nawiązuje do zbliżających się uroczystości z okazji nadania praw miejskich Miastu Zabrze, których setna rocznica przypada w 2022 roku.

Czekamy na inspirujące prace przygotowane w różnych technikach, przedstawiające futurystyczną wizję Zabrza. Udoskonal umiejętności manualne, rozwiń swoją kreatywność, puść wodze fantazji i stwórz obraz Zabrza w oparciu o znane Ci miejsca!

Zasady udziału w konkursie są proste:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.
  2. Wykonaj pracę związaną z tematem konkursu i wypełnij odpowiednią kartę zgłoszeniową.
  3. Przynieś bądź prześlij wykonaną pracę do siedziby MOK Zabrze w godzinach pracy Ośrodka, najpóźniej do dnia 7 czerwca 2021r. do godz. 15:00 wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia udziału w konkursie (do pobrania na www.mok.art.pl).
  4. Finał konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Galerii MOK 23 czerwca 2021r. W przypadku braku możliwości zorganizowania stacjonarnej wystawy, prace uczestników zostaną zaprezentowane  w wersji cyfrowej na stronie www.mok.art.pl
  5. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
  • TERMIN SKŁADANIA PRAC – 7 czerwca 2021 r.
  • Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.mok.art.pl
  • Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, ul. 3 Maja 91a.

Kup wydanie “Niezwyciężonego” w serii Wydawnictwa Literackiego z okładkami, zaprojektowanymi przez Przemka Dębowskiego